:: Petice proti přeložce I/23 Libušiným a Terovským údolím ::

Všem, kterým není osud Libušina a Terovského údolí lhostejný, tak mohou alespoň toto vyjádřit podpisem petice, která vyjadřuje nesouhlas s variantou č. 7 přeložky silnice I/23, vedoucí přes Libušino a Terovského údolí:


NECHCEME ZNIČIT LIBUŠINO ÚDOLÍ

Podpisem vyjadřuji nesouhlas s plánovanou výstavbou obchvatu přes Libušino údolí a strání pod ulicemi Spojenců a Bartuškovou.

Oprávněné potřeby automobilové dopravy a dopravního odlehčení centra nesmí být řešeny na úkor stejně oprávněných ostatních potřeb obyvatel města. Pojem „trvale udržitelný rozvoj“ nechápeme jako bezobsažnou frázi, ale jako závazek k budoucím generacím.


Tuto petici můžete podepsat u organizátora Ing. Petra Kotrby, a to v jeho Antikvariátu/Knihkupectví ARCANUM sídlící na adrese Hasskova 4, Třebíč. Otevřeno je každý pracovní den v  časech 9-11:30 a 13-17 hodin.

Jestli-že máte ve svém okolí vetší počet zájemců o podpis této petice, potom si můžete stáhnout podpisový list ve formátu RTF (délka 7,7 KiB), vytisknout jej, nechat podepsat všemi zájemci a doručit jej panu Kotrbovi.

Text této petice ke dni 19. dubna 2005 podepsalo již 2736 občanů.

TOPlist
Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Všechna práva vyhrazena, Copyright (c) 2004
Publikování nebo šíření informací je více než žádoucí.

Nejlépe prohlížet s otevřenýma očima a myslí.